Чоловічий гардероб починається з білизни. А правильно підібрана білизна підкреслить переваги фігури, надасть більше впевненості на день та збереже здоров'я. Отже, що важливо...

1. Хороша, якісна тканина.

Тканина має бути приємною на дотик і до тіла, добре тримати форму та колір після багаторазового прання, не розтягуватись сильно та довгий час не протиратись в самих екстравагантних місцях. 

І звісно хороша тканина має бути максимально натуральною за складом щоб забезпечувати тілу добру циркуляцію повітря зберігаючи чоловіче здоров'я. Тому найкраща білизна із 100% бавовни. Із нових натуральних матеріалів ще використовують бамбукову тканину. Залежно від моделі та еластичності тканини до складу бавовни допустимо додавати невелику кількість еластану або спандексу.  Але намагайтесь все ж уникати великої кількості синтетичних складових в білизні, купуйте труси максимально натуральні із бавовни або бамбуку.  

Купуючи білизну завжди звертайте увагу на якість тканини, це одна із головних складових якісного будь-якого спіднього одягу - трусів, майок, футболок, шкарпеток.

 

2. Зручна модель, крій та пошиття. 

Обирайте модель не лише "модну", а ту яка найбільше підходить по параметрам тіла, стилю чоловіка і одягу. Це може бути модель трусів боксерок більш приталена спортивна або труси вільного крою, класичні. Головне, щоб труси гарно та зручно сиділи по фігурі та були комфортні  в носінні. Зручна білизна не буде тиснути або підстрибувати на стегнах вилазячи зверху зі штанів, чи інше. Адже ніщо не має відволікти увагу чоловіка протягом дня при досягненні важливих робочих цілей.

Також не менш важливим є крій моделі спідньої чоловічої білизни. Наприклад, якщо позаду немає вертикального середнього шву, натомість сформоване цільне лекало такий крій буде зручніший для носіння. 

При виборі білизни також звертайте увагу на якісні і рівні шви. Вони не повинні бути стиснутими або навпаки випирающими, чи не повністю обробленими.  Правильні шви  вказують на уважність виробника до найменших деталей, високий рівень пошиву виробів та відповідно їх подальшу тривалу експлуатацію. 

 

3. Якісна фурнітура та нитки.

Від якості ниток залежить чи довго будуть триматись шви, не торочитись і не розпускались в подальшому носінні, та не врізатись в тіло. 

Гудзики, бірки та різні застібки теж грають свою роль в одязі, тому мають бути відповідними по стилю і якості.   

4. Гарний зовнішній вигляд. 

Чоловік має обрати собі білизну, яка йому найбільше подобається і є зручною. Або жінка може обрати модель та колір, які найкраще пасуватимуть її чоловіку. 

Щоб не експериментувати часто з якістю та розмірами білизни оберіть перевіреного виробника чиї товари вам підходять і замовляйте у нього постійно. Тим паче якщо у обраної торгової марки є різноманітна кольорова гама білизни для вибору, широка розмірна сітка, різні моделі та супутній асортимент білизни (майки, шкарпетки, футболки, термобілизна та інше). Адже перевіривши якість кількох виробів обраного бренду, будьте впевнені, що й інший товар цього бренду відповідної якості. Відповідальний виробник завжди потурбується про якість та відповідність. 

 

 

 

А взагалі, обирайте українське.

В сьогоденні вже багато українських компаній руйнують стереотипи людей неначе "якісне може бути лише імпортне". Тому все більше, і більше людей обирають Made in Ukraine.

Обирайте й ви якісне українське ! 

Обирайте Cavalier.