Чому сірий меланж популярний.

 

Хтось обирає світлі відтінки кольорів в білизні, хтось темні відтінки, але сірий меланж був і залишається хітом продаж в модельному ряді зручної чоловічої білизни Cavalier.

Чому так?

Мабуть перше, що приходить у вас на думку це практичність. І ви абсолютно праві. Сірий меланж дуже практичний і «зручний» колір в спідній білизні та одязі адже він не білий і не чорний, він нейтральний.

 

Технологія створення кольорів

Якщо заглядати в технологію створення кольорів, то по суті такого відтінку як «меланжевий» не існує. Під ним розуміють меланжеву пряжу, яка складається з різнокольорових волокон близьких по тону що гармонійно виглядають разом. З французької «меланж» перекладається як суміш.

 

Сірий меланж в чоловічій білизні Cavalier

Сірий меланж стриманий і класичний. Він гармонійно поєднується практично з усіма кольорами. Мабуть саме тому цей колір є таким популярним серед клієнтів нашого українського бренду чоловічого одягу і білизни Cavalier.

 

Якщо переглядати модельний ряд і кольори в інтернет-магазині нижньої чоловічої білизни Cavalier.in.ua ви знайдете:

  • Чоловічі футболки і чоловічі майки кольору сірий меланж. Футболки великих розмірів (до 3XL) та футболки малих розмірів (XS, S).
  • А ще чоловічі труси моделі Boxer боксерки та труси Original сірий меланж, сіль-перець (темно-сірий меланж), а також інші відтінки меланжевих кольорів : темно-синій меланж, рожевий меланж, бордовий меланж.

 

Тому якщо вам також до вподоби меланжеві кольори, вам буде з чого обрати купуючи якісну чоловічу білизну українського виробника Cavalier (Made in Львів).

Білизна за помірними цінами з високою якістю. Ви одночасно отримаєте свій улюблений колір і якість білизни для більш комфортного життя.

 

З повагою,

завжди ваш Cavalier