Як купувати чоловічі труси з натхненням !? ) 

 

«Досить темності та серйозності, її й так вистачає в житті. Треба щось змінювати» - подумав недільного ранку Остап одягаючи після душу свої чорні боксерки.
- Кохана, - гукнув він із ванни, - у мене є ще якість труселя окрім чорних?
Ірина завмерла на кухні зі здивуванням від такого питання.


- Е-е-е, здається ще сині труси є і одні білі парадні. Чорні ж практичні, ти сам казав. — додала вона.
- Ясно, тоді точно почну з білизни. – Подумав він вголос. - Десь чув вислів, що день у чоловіка починається з білизни, тому вона має бути зручна і під настрій.
Дружина лише посміхнулась у відповідь не до кінця розуміючи що далі, але ініціативу проявила.

- Якщо хочеш, можу замовити тобі нові труси в інтернет-магазині Cavalier де ми зазвичай купуємо чоловічу білизну тобі і малому, я бачила там багато різних кольорів є, та й інші моделі теж, не тільки boxer, але й вільного крою і класичні по типу сімейок. Впевнена якість білизни інших моделей така сама добра.
- Ти читаєш мої думки, — вийшов з ванни Остап і міцно поцілував дружину. – Тоді якість червоні, або жовті чи бордові на твій ідеальний смак.
- Домовились. – З неприхованою посмішкою відповіла Іруся. – Тоді й Марку пару нових трусів куплю, бо ж має їхати в дитячий табір на тижні. Ну й собі я б теж щось нове замовила, звісно ж красиве. Що скажеш, Остапе?
- Згода. – прозвучала впевнена відповідь чоловіка.
- Оце так, наша сім’я комплексно оновлює гардероб спідньої білизни! – Залунав такий гучний веселий сміх, що його легко підхопили Марко з Остапом і рознесли по квартирі відлунням.
- Гардероб яскравої спідньої білизни – уточнив чоловік.


Вся родина зібралась в кухні до смачного недільного сніданку.