Державний прапор України - символ свободи, віри та перемоги.

Він особливо цінний для тих, кому патріотизм не словом, а ділом. І неважливо якого ми віку молодого чи більш старшого, ми можемо мати різні думки на життя і різні точки зору на події, та всіх нас об’єднує цей державний жовто-блакитний стяг з любов’ю до України.

 

Для малюнку на нові моделі футболок Cavalier ми не дарма обрали і намалювали саме такий принт - «Загартований прапор України». Бо саме такий загартований прапор точно знає ціну свободи, життя, ціну незалежності, яку наша держава виборює щодня!

Тому ми й цінуємо кожну людину, яка вносить свій вклад як в захист, так і в розвиток української держави. Ми з гордістю одягаємо патріотичну футболку з прапором України коли їдемо закордон. Бо український прапор, як елемент державної символіки, вже свідомо став для українців символом боротьби та перемоги.

 

*****

 

В асортименті чоловічої білизни та одягу Cavalier зустрічайте сучасні, зручні футболки класичного прямого крою.

Ми дуже довго й прискіпливо підходили до підготовки і пошиття нових моделей футболок, тому продумали всі деталі.

  • Футболки з принтами відшиті з високоякісної натуральної тканини, приємної до тіла, яка добре зберігає форму та колір навіть після багаторазового прання. Склад тканини: 95% бавовна / 5% еластан.
  • Принт малюнку виконаний якісно та служитиме вам довго.
  • Горловина та розрізи з боків оброблені кіперною стрічкою для міцності та зручності виробу.
  • Розмірна сітка від S до 2XL допоможе вам обрати свій розмір, згідно таблиці розмірів на сайті.

 

 

Ця оригінальна оливкова футболка з патріотичним принтом Загартований прапор України доповнить вас і сподіваємось надасть сил в боротьбі та перемозі на своїй ниві.

*Нагадуємо, що для ветеранів російсько-української війни та діючих військовослужбовців  діє постійна знижка на весь асортимент чоловічої білизни Cavalier -20%

***

 

CAVALIER – це український бренд високоякісної чоловічої білизни та одягу зробленої з душею

.

Купити футболки та іншу чоловічу білизну ТМ Cavalier ви завжди зможете на сайті